top of page
    Благодійна Організація Ватутінський Центр Соціальної Опіки
     «Дім Милосердя»

Про нас

 В м.Ватутіне працює Соціальний центр допомоги «Матері та дитині» при «Домі Милосердя».

 Основна мета нашого центру полягає в підтримці вагітних жінок, та запобіганню відмови  батьків від новонароджених дітей.

 В центрі вирішена проблема житла, яка частіше за все є найголовнішою причиною, з якої мати залишає дитину, а також надання безоплатних психологічних, соціально–педагогічних, правових, соціально–економічних та інформаційних послуг.   В мешканців центру ми прагнемо розвинути приязне ставлення до загальнохристиянських цінностей, привити любов до дитини, навчити керувати своїми фінансами, запобігти вживанню ними алкогольних та наркотичних речовин, навчити жити  повноцінним громадським життям.

 Центр надає допомогу жінкам на сьомому–дев’ятому місяцях вагітності та матерям з дітьми віком від народження до вісімнадцяти місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку

 Для зарахування до центру необхідно надати:

        -письмову заяву;

        -паспорт;

        -ідентифікаційний код;

        -свідоцтво про народження дитини;

        -медичну картку (довідку);

        -лист–клопотання від служби у справах сім’ї.

 Ми звертаємось до всіх небайдужих людей, які можуть надати будь–яку допомогу для нашого Центру, щоб наша Україна стала країною без сиріт. Ми будемо вдячні за підтримку, як молитвою так і фінансами.  

  При перерахуванні вказати призначення платежу: «Добровільні пожертвування для Центру «Матері та дитині».

  Нехай Бог рясно і щиро благословить Вас і Вашу родину за те, що саме ви дали шанс матері відчути відповідальність материнства та любов до власної дитини.

bottom of page