top of page
    Благодійна Організація Ватутінський Центр Соціальної Опіки
     «Дім Милосердя»

Про нас

 Найбільше щастя для кожної дитини – мати міцну й дружню родину. Як солодко на серці від маминої посмішки, як тепло і затишно в батьківських обіймах... Та, на жаль, мільйони дітей позбавлені батьківської уваги й турботи, а їх очі наповнені невимовним болем та невпевненістю в своєму майбутньому.

  Як мало на світі співчутливих й люблячих людей, які погодилися б зігріти теплом і ласкою, подарувати родину знедоленим дітям. Але, на щастя, є такі люди, в грудях яких б`ється велике і щире серце…

  Сергій та Аліна Войтенко понад п`ятнадцять років тому назад з`єднали свої життя воєдино. В їхніх серцях горіло бажання допомагати дітям: працювали вони і в дитячих таборах відпочинку, і в дитячих клубах, і з безпритульними дітьми. І кругом бачили дитячий біль та нелегкі долі. Питання, яке постійно їх турбувало: «Як допомогти дитині відчути радість і щастя, як подарувати затишок та родинне тепло?»  Відповідь була очевидна: вони самі вирішили стати для обездолених дітей родиною, турбуватися і плекати їх, любити і допомагати…

  В лютому 2006 року вони отримали статус кандидатів в усиновлювачі та направлення для знайомства з дітьми до обласного будинку дитини. Хлопчик Сашко та дівчинка Інна стали першими дітьми в родини, де залунав безтурботний сміх і щасливі дитячі голоси. Через кілька років родина Войтенків всиновила ще двох діток: Арсенія та Аліну.

  На весні 2012 року в житті цієї сімейної пари відбулася значима подія: вони побували в «Ватутінському Центрі Соціальної Опіки Дитини  «Отчий Дім», де отримали запрошення до співпраці: створення на базі Ватутінського центру дитячого будинку сімейного типу. Це був великий шанс і можливість допомогти ще декільком дітям, які залишились без батьківського піклування.

  Рішення було прийнято, і влітку 2012 року родина переїхала у місто Ватутіне. В листопаді цього ж року розпорядженням Ватутінського виконкому був створений дитячий будинок сімейного типу на базі сім`ї Войтенків.

 На даний час сім`я виховує десять прийомних дітей. Двадцять щасливих оченят сміливо дивляться у майбутнє, адже знають: у них є тато й мама, які завжди будуть поруч, допоможуть, пригорнуть й зігріють, направлять на вірний шлях, подарують любов і ласку… Адже це і є найбільше щастя – мати велику, дружню і люблячу родину!

bottom of page