top of page
    Благодійна Організація Ватутінський Центр Соціальної Опіки
     «Дім Милосердя»

Про нас

Дім Милосердя «Джерело любові» - місце де проживають та отримують допомогу самотні люди похилого віку, які залишились віч-на-віч із життям і не можуть обійтися без сторонньої допомоги. Дім милосердя знаходиться у місті Ватутіне Черкаської області і був відкритий у 2011 році. Цей проект входить у Комплекс соціальної допомоги та захисту «Дім Милосердя».            

    Сьогодні у центрі мешкають близько 30 самотніх людей. Центр облаштований на високому європейському рівні – просторі кімнати з санвузлами один на дві кімнати, ліжка з регулюванням висоти, медичний кабінет,великий хол з плазмовим телевізором,є столова, де забезпечується повноцінне харчування. Для тих людей, які не можуть самостійно пересуватися, є візочки на яких їх перевозять.Охочі допомогти приймають активну участь в загальних роботах на території центру.
   Люди мешкають в особистих кімнатах на дві персони, а про їх життя турбується персонал будинку. 
   Започаткувавши цей проект, ми прагнемо привернути увагу суспільства до людей похилого віку, і не полишаємо надію вплинути на свідомість близьких та родичів.
   Будівництво та облаштування центру здійснено за рахунок благодійних пожертвувань.

   Ми бажаємо, щоб життя пенсіонерів опинилося в епіцентрі суспільної уваги, щоб кожна літня людина могла розраховувати на підтримку і не відчувала себе відірваною від суспільства,та не почувалася громадянином другого гатунку.              

Наша ціль 

   Забезпечити належні умови життя, соціально - побутового обслуговування людям похилого віку, які потребують стороннього догляду, та психологічної, юридичної, духовної допомоги.                      

  Цільова категорія:

   -Люди похилого віку, які не мають житлових побутових умов, фінансового забезпечення для подальшого існування;

   -Люди похилого віку, які не мають працездатних родичів, або осіб, які мають зобов'язання за законом їх утримувати;

   -Самотні люди похилого віку, які за віком та (або) станом здоров'я чи сімейними обставинами потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, які згідно з медичним висновком не мають соціально-небезпечних хвороб.

bottom of page