top of page
    Благодійна Організація Ватутінський Центр Соціальної Опіки
     «Дім Милосердя»

Про нас

 «Дім Милосердя» м.Ватутіне розпочав роботу "Молодіжний Центр Адаптації" .Наша праця має за ціль допомогти юнакам та дівчатам, які випускаються з інтернатів та дитячих будинків влаштуватися у сучасному житті, надати їм житло та інші умови для повноцінного життя, освіту в різноманітних навчальних закладах. Навчити їх керувати своїми фінансами, доглядати за собою, бути відповідальними, самостійними, повноцінними господарями свого життя і сумлінними громадянами своєї країни та світу. Ми бажаємо виховати і підтримати в них приязне відношення до загальнохристиянських цінностей, та відповідальність за своє особисте життя і життя інших людей. Запобігти вживанню ними алкогольних та наркотичних речовин, залежності від азартних ігор, та криміналізації їхнього життя.

  Ми готові до прийняття дітей віком від 16 років із середньостатистичним рівнем інтелекту. Наш заклад надає в користування мебльовані квартири на дві особи з усіма зручностями, кухню і санвузол.

 Для зарахування у наш заклад потрібно мати такий пакет документів :

     1.Документ, який засвідчує особу (паспорт , ідентифікаційний код);

     2.Особиста справа;

     3.Документ про закінчення навчального закладу;

     4.Довідка про медогляд.

 Шановні добродії, якщо ви бажаєте нам допомогти та співпрацювати з нами, долучитися до цієї справи і бути її частиною, ви маєте можливість:

     1.Бути спонсором закладу, та матеріально підтримувати нас;

     2.Підтримувати наші проекти та їх реалізацію;

     3.Присилати посилки дітям;

     4.Молитовно підтримувати дітей нашого центру, та людей які тут працюють.

 В нагороду за це, ваші добрі справи, підтримка та співчуття назавжди викарбуються в пам`яті цих юнаків та дівчат.

bottom of page